Müşterilerimizin bize sıkça sordukları sorular ve cevapları (instakipci34)

Burada bulamadığınız sorularınızın cevabını canlı destek veya mail ile bize iletebilirsiniz..

Tüm kredi kartlarıyla anında ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda T.C Ziraat Bank hesabımıza Havale,Kredi Kartı veya EFT yoluyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilgi güvenliği açısından 128 Bit SSL teknolojisi kullanılmaktadır. .

Takipçilerimiz %100 aktif ve gerçek oldukları için paylaşımlarınızı gördükten sonra kendi istekleriyle takibi bırakanlar olabilir. Bu size bağlıdır. Takibi bırakmamaları için takipçilerin pasif bot profiller olması gerekir.

Evet gönderdiğimiz takipçiler sizin bizim gibi insanlardan oluşmaktadır. Takipçiler %100 Türk, gerçek ve aktif kişilerdir. Takipçisi ve paylaşımı bulunmayan profilleri kesinlikle kullanmıyoruz. .

Hayır. Instagram profilinizden kesinlikle bilginiz dahilinde olan veya olmayan paylaşımlar yapılmaz. Sunmuş olduğumuz hizmet profesyonellerin ve kurumsal şirketlerin tercihleri arasındadır. Güvenli bir şekilde tüm profilleriniz için takipçi satın alabilirsiniz. .

Hayır. Hesap şifrenizi veya herhangi bir özel bilginizi kesinlikle talep etmiyoruz. .

Çünkü biz bu işi kurumsal anlamda yapmaktayız. Bu işi yapan birçok kurum kayıt dışı yapmaktadır. Bizim bilgilerimiz halka açık ve devlet denetimindedir. İdari ve mali açından sürekli denetimden geçmekte ve kazancımızın vergisini ödemekteyiz. Adresimiz tüm müşterilerimizin ziyaretine açıktır.

Tabi hizmet koşullarında lehinize oluşan maddelerden iade sağlıyoruz. .

Websitemiz %100 güvenlidir. Alt yapımızı kendimiz geliştirerek bilgilerinizi kimse ile paylaşmıyor ve kaydetmiyoruz.